poniedziałek, 11 lutego 2019

Domowa lekacja makijażu z Feminine

W sobotę, 5 stycznia 2019 roku zawitała w moje progi, Magdalena Żółcińska, makijażystka i autorka bloga Feminine. Nie jestem specem od makijażu, dlatego poprosiłam Madzię o porady dotyczące sztuki makijażu.


Myślałam, że podkład Hydra Jeunesse z Couleur Caramel nr 23 jest dla mnie za ciemny ale Magda wyprowadziła mnie z błędu. Na początku Magda pędzelkiem z Hulu nałożyła bazę nawilżająca z Couleur Caramel na moją twarz. Później tym samym pędzelkiem nałożyła  podkład Hydra Jeunesse nr 23. Za pomocą pędzla kabuki marki Amilie nałożyła puder mineralny z tej samej firmy. Powiem, że ten pędzel jest cudowny i świetnie nakłada się nim minerały. Ten pędzel poleciła mi Justyna z bloga Naturalne Blogowanie (klik) podczas spotkania na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda. Później przyszedł czas na róż, wykorzystany został w tym celu róż o odcieniu koral z Annebelle Minerals. Jako rozświetlacz posłużył cudowny rozświetlacz w kremie z firmy Couleur Caramel.
Magdalena pomalowała mi jedno oko, a potem ja samodzielnie miałam pomalować drugie oko. Jako baza pod makijaż oczu została użyta baza marki Lavera. Do makijażu oczu używałyśmy naturalnego cienia nr 017 z Couleur Caramel i cienia chocolate z  Annabelle Minerals. Jeśli chodzi o tusz wykorzystałam mój ulubiony tusz marki Lily Lolo. Do brwi posłużyła kredka nr 21 z Couleur Caramel. Zaś makijaż ust odbył się przy pomocy błyszczyka z Inika Organics.
Myślę, że makijaż oczu nie jest dla mnie już taki straszny. Co prawda to było tylko godzinne spotkanie, bo córcia strasznie marudziła ale co się dziwić, w końcu ma dopiero teraz 7 mscy.
Kosmetyki użyte:

 • cienie, puder i róż z Annabelle Minerals
 • podkład Hydra Jeunesse z Couleur Caramel
 • kredka do brwi z Couleur Caramel
 • rozświetlacz w kremie z Couleur Caramel
 • cień z Couleur Caramel 
 • tusz do rzęs z Lily Lolo 
 • błyszczyk marki Inika Organics
Kosmetyki marki Couleur Caramel kupicie oczywiście w sklepie Ekozuzu. Wystarczy, że klikniecie tutaj (klik)

Jeśli i Wy chciecie podszkolić swój warsztat i spotkać się z Magdaleną, to zapraszam tutaj (klik).

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że jest taka możliwość lekcji makijażu w domowym zaciszu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W wolnej chwili polecam obejrzeć na yt Adę Grotkowską - ja się od niej uczę makijażu oczu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa z tą domowa lekcją makijażu 😉

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetyczny Świat Uli , Blogger